Interi hidhet në sulm për Kim

Inter, do ta shohë me prioritet përforcimin e repartit difensiv në merkaton e ardhshme. Ëndrra e italianëve është Kim Min Jae i cili la Italinë në verën e shkuar kur kaloi nga Napoli drejt Bayern Munich. Kim e ka humbur aktualisht statusin e titullarit si dhe ka përfunduar në shënjestrën e mediave dhe tifozëve, një

Vazhdoni leximin →

Kim e Kloe Kardashian, “mundje” seksi në rërë

Kim dhe Kloe duket sikur po ndeshen me njëra tjetrën në rërë, ndërsa veshjet e tyre të çuditshme bëjnë pjesë në një linjë të re, të realizuara nga Keni Uest. Që kur është sulmuar në Paris, Kim Kardashian ka bërë një jetë të tërhequr, por në ato pak fotografi të publikuara, duket qartë se është

Vazhdoni leximin →