Neuer ‘notë e stonuar’; video ku këndon këngë të një grupi pro fashizmit

Manuel Neuer, kapiteni i përfaqësueses gjermane dhe të Bayernit të Mynihut bën autogol jashtë fushës së lojës. Portieri 34 vjecar ka tronditur Gjermaninë teksa në orët e fundit është shfaqur në një video të postuar në rrjetet sociale teksa këndon këngën ‘Lijepa Li Si’(‘Ti je e bukur’), një këngë e grupit muzikor kroat ‘Thompson’ që

Vazhdoni leximin →

Kaj Mani Marli, ndez tifozët e Ajaksit me këngët e të atit

Atmosfera në ‘Johan Cruyff Stadium’ këtë mesjavë me rastin e ndeshjes së Ligës së Kampioneve mes Ajaksit dhe AEK e mbyllur 3-0 për holandezët u ndez jashtë mase. Kaj Mani Marlej, djali i legjendës së muzikës rege, Bob Marlej u shfaq përballë tifozëve  të pranishëm dhe filloin të interpretojë një prej këngëve të babait të

Vazhdoni leximin →