Arsenal, çfarë po ndodh me pesë kapitenët e tu?!

Unai Emeri është një trajner i respektuar, por asgjë nuk po i shkon mbarë me shiritin tek Arsenali. “Bomba” e fundit që plasi, sikur i vuri kapak problemeve, pasi kapiteni Loren Koshielni refuzoi të paraqitej në fazë përgatitore, i vendosur për t’u transferuar me parametër zero tek Bordoja. Koshielni ishte njëri nga pesë kapitenët e

Vazhdoni leximin →

Kapitenet e Barcelones, Mesi merr stafeten nga Iniesta

Barcelona programon te ardhmen dhe gjithcka nis nga kapitenet. Me Andres Iniesten te larguar ne drejtim te Japonise, shiritin e merr ne dorezim pikerisht ai qe mban numrin 10, Lionel Mesi me argjentinasin qe ka qene kapiteni i dyte i Barcelones qe nga viti 2015. Por Barcelona beri te ditur edhe emrat e kapiteneve te

Vazhdoni leximin →