Rakitiç, edhe i kritikuar, dhe i dëshiruar nga Barcelona

Ivan Rakitic do të mbetet pjesë e Barcelonës, keshtu duket se i erdhi fundi fjaleve per largimin e tij. Mesfushori kroat, Ivan Rakitic është kritikuar shumë gjatë këtij edicioni, për paraqitjet e tij jo të mira. Kjo ka bërë që shumë skuadra të interesohen për të, ndër to edhe dy gjigantët anglez, Manchester United dhe

Vazhdoni leximin →