Heroizmi i Lebronit nuk mjafton, Golden Stejt fiton të parën!

Mbeteshin një grusht sekondash deri në përfundim dhe XhejEr Smith kishte topin për Kavaliersët pranë koshit kundërshtar, në shifrat 107-107. Gjithkush priste gjuajtjen finale, por ai vrapoi duke përplasur topin në parket derisa u dëgjua sirena që mbylli kohën e rregullt. Lebron Xhejms vuri duart në kokë dhe gjithçka ishte e qartë, Smith kishte menduar

Vazhdoni leximin →