Habit Ançeloti, çfarë problemesh personale paska pasur me Gatuzon?!

Vetë “Karleto” nuk e thotë, por gazetat spanjolle dhe ato italiane “rrëmojnë” në këtë histori. Dy “të kaltrit” paskan pasur probleme, siç e pohon Ançeloti në konferencën për shtyp përpara gjysmëfinales së Superkupës së Spanjës në Riad të Arabisë Saudite mes Realit e Valencias. “Kemi kaluar kohë shumë të bukura me Gatuzon, kemi arritur fitore,

Vazhdoni leximin →

Championsi i Napolit? Garanci është së pari karakteri i Gatuzos!

Me presidentin e klubit trajnerët e kanë të vështirë të shkojnë mirë, dhe kështu ka ndodhur me Rejën, Sarrin, Benitezin, madje deri diku edhe me Ançelotin, ndërsa nuk bën përjashtim as Xhenaro Gatuzo. Gjithsesi, legjenda e Milanit është nga ata luftëtarë që nuk tërhiqen kurrë, edhe nëse janë të destinuar të humbasin. Napoli i “Ringios”

Vazhdoni leximin →