Nica, a mund te jete perralla franceze e ketij sezoni

Maria Baloteli e “zgjoi” talentin e tij te Nica që, shumë mirë, mund të bëhet Lester Siti francez, në këtë sezon, duke luajtur një futboll ëndrrash dhe duke pasur një formë të pazakontë. Pas 18 raundeve të zhvilluar, tabela e kampionatit francez duket e pazakontë, pasi e para është Nica me katër pikë më shumë

Vazhdoni leximin →