Nedved mbas largimit të Marotës.. i fut thikën pas shpine

Legjenda e futbollit çek dhe nënpresidenti aktual i Juventusit, Pavel Nedved, ka mendimin se ish-drejtori sportiv i bardhezinjve Xhuzepe “Bepe” Marota, asnjëherë nuk ka qenë juventin dhe se ai kurrë nuk e ka konsideruar këtë klub si të vetin. Para disa ditësh, si një “bombë” jehoi lajmi se Bepe mjaft popullor ishte marrë vesh me

Vazhdoni leximin →