Ibrahimoviç ka vetëm problemin e familjes në Milano

Në moshën 39-40-vjeçare është e vështirë të bësh plane afatgjata kur je ende në futboll aktiv. Zllatan Ibrahimoviç e ndjen këtë dhe e kupton se po bën një sakrificë të madhe familjare në emër të pasionit për këtë sport. Ai ka rinovuar edhe për një vit me Milanin, por si i bëhet për një baba

Vazhdoni leximin →

Ndërhyri ashpër ndaj Neymar, kërcënohet Thiago Mendes

Familja e Thiago Mendes, protagonisti i ndërhyrjes së ashpër ndaj Neymar është kërcënuar në rrjetet sociale. Ky është denoncimi i bërë nga e fejuara e futbollistit të Lyonit dhe vetë trajneri Rudy Garcia. Thiago Mendes ka marrë kërcënime me vdekje pas episodit me neymar. Edhe pse dëmtimi i Neymar nuk ishte i rëndë sic u

Vazhdoni leximin →