Broja do ta mendojë sërish të ardhmen nëse vjen Obamejangu

Çelsi dhe Barcelona janë shumë më afër arritjes së një marrëveshjeje, dhe sulmuesi afrikan i përshëndeti me dorë tifozët në “Spotifaj Kamp Nou” pas miqësores ndaj Mançester Sitit. Nëse ish-kapiteni i Arsenalit kthehet në Londrës, tashmë si “blu”, kjo mund të ketë ndikim në të ardhmen e Armando Brojës. Sulmuesi shqiptar ishte i dëmtuar herën

Vazhdoni leximin →

Mos vallë Siti po ndjen presionin? Një dorë “e fshehtë” i dha fitoren ndaj Evertonit!

Arbitri nuk dalloi gjë dhe skuadra vendase nuk mori atë që mendonte se e meritonte. Mançester Siti arriti suksesin minimal në “Gudison Park” ndaj Evertonit, edhe pse pati një sfidë shumë të vështirë në Premier Ligë. Edhe pse kampionët zotëruan topin si përherë (68%), dhe bënë 8 gjuajtje në kuadrat (2 Evertoni), sërish shënuan shumë

Vazhdoni leximin →