Ky kampionat meriton “Honoris Causa”! Presidentit Duka  e mori paradhënie!

E dinë të gjithë që filmat vlerësohen me  çmimin “Oskar”, por ky “filmi” ynë i Superligësdo do të  meritonte çmim tjetër  …”Honoris Causa”! Paska qënë si paradhënie për presidentin Duka  dekorata  bujëmadhe “Honoris” , të cilën e mori nga Universiteti i Sporteve, sepse po ta kishin dhënë në fund të këtij kampionati do ta kishim

Vazhdoni leximin →

Navas zbulon se e mbron me një dorë portën e Realit

Keylor Navas mendon se goli qesharak u shënua pasi ai është djathtak dhe se nuk mundi ta përdorë ashtu siç duhet dorën e majtë. Real Madridi mori me vështirësi tri pikë ndaj Betis, duke shënuar golin e fitores në minutën e 81’të përmes Sergio Ramos. Në pjesën e parë, Navas bëri një gabim qesharak, duke

Vazhdoni leximin →