Ku jeton Sara, “flaka” e re e Ilkai Gyndoganit?

Emrin e ka të tillë, si një shenjë e qartë e rrënjeve të saj të përziera, prej pasardhëseje të një familjeje tuniziane që jeton dhe punon në Europë. Sara Arfaui është tashmë e konfirmuar si e dashura e re e futbollistit të kombëtares së Gjermanisë, Ilkai Gyndogan. Mesfushori 30-vjeçar me origjinë turke, shkoi afër Sarës

Vazhdoni leximin →