Memhpis Depay pagoi për Dani Alves

Dani Alves la dje pas 14 muajsh qelitë e burgut në Barcelonë, kjo pasi ishte dënuar me 4.5 vite burgim duke u shpallur fajtor për përdhunimin e një 23-vjeçareje. Paçka dënimit, një garanci prej 1 milionë eurosh bëri që ish-kapiteni i Brazilit të dilte në liri me kusht. Mediet në Spanjë bëjnë me dije se nuk ishte

Vazhdoni leximin →

Burg luksoz për Dani Alves

Dani Alves është dënuar me katër vite e gjysmë burg për përdhunimin e një vajze në një klub nate në Spanjë dhe tashmë janë shfaqur foto nga burgu ku do të vuajë dënimin. Alves u shpall fajtor për abuzim seksual me një grua në tualetin e një prej klubeve më të njohura të natës në

Vazhdoni leximin →

Nga nënkampione e Europës në aktore filmash pornografike!

Në vitin 2002, Verona van de Lër u shpall sportistja e vitit në vendin e saj. Ishte gjimnaste holandeze dhe fitoi 5 medalje në Kampionatin Europian, duke u shpallur nënkampione e kontinentit. Një e ardhme e madhe parashikohej për të, dhe ajo vazhdoi të fitonte, si medalje argjenti në Botëror, medalje ari në turne të

Vazhdoni leximin →