Reali rrezikon jo pak, por Zidani nuk e do ndihmën e Bejlit!

Që nga 22 janari uellsiani nuk ka qenë, jo pjesë e formacionit, por as e skuadrës së Madridit të grumbulluar për ndeshjet e radhës. Trajneri Zinedin Zidan e ka lënë Garet Bejlin jashtë ekipit për duelet kundër Vajadolidit, Saragozës, Atletikos dhe Sociedadit, dhe “Marka” informon se vetëm në ndeshjen e parë ishte për çështje dëmtimi.

Vazhdoni leximin →