Një dashuri që lindi nga dashuria e përbashkët për kuajt

Ajo është Nina, ish-gruaja e Manuel Nojerit, ai është Jan-Filip Vajhert, dhe prej disa muajsh janë të lidhur ndonëse vetëm tani kanë hedhur foto duke e bërë gjithçka publike. Vajza 28-vjeçare që jetoi me kapitenin e Gjermanisë dhe Bajernit nga 2014 deri në 2019, nisi jetën e saj të re nga Mynihu në Mynster. Ajo

Vazhdoni leximin →

Shvajni dhe Ana kanë gjetur parajsën pas kalimit në Amerikë

Bastian Shvajnshtajger kaptoi Atlantikun për të vazhduar profesionin e tij, futbollin, por në Amerikë gjeti vërtet Amerikën. Së bashku me gruan e tij të bukur, Ana Ivanoviçin, veterani gjerman po shijon kënaqësitë që të jep jeta thuajse prej pensionisti falë “trashëgimisë nga Europa”, ndërsa futbollin amerikan duket se e ka “bukë e djathtë”. Nuk mund

Vazhdoni leximin →

Shvajni në pritje! Më mirë kënaqu me gruan në krah, Basti!

Bastian Shvajnshtajger është i vendosur të luajë përsëri për Mançester Junajtidin, por për momentin nuk mund të bëjë gjë tjetër veçse të stërvitet dhe të argëtohet me jetën e tij familjare dhe shoqërore. Së fundi, ai ishte në Arenën “O2” në Londër, ku ndoqi finalen e Turit Botëror, mes Andi Marrejt dhe Novak Gjokoviçit. Mesfushori

Vazhdoni leximin →