Një dashuri që lindi nga dashuria e përbashkët për kuajt

Ajo është Nina, ish-gruaja e Manuel Nojerit, ai është Jan-Filip Vajhert, dhe prej disa muajsh janë të lidhur ndonëse vetëm tani kanë hedhur foto duke e bërë gjithçka publike. Vajza 28-vjeçare që jetoi me kapitenin e Gjermanisë dhe Bajernit nga 2014 deri në 2019, nisi jetën e saj të re nga Mynihu në Mynster. Ajo dhe Jan-Filipi duket se janë lidhur nga dashuria e përbashkët për kuajt.

Sfidanti.al