“Gur-gur bëhet mur”, Alisoni bëhet ylli i tretë që rinovon me Liverpulin!

Ka shpenzuar mjaft në të kaluarën, ndonëse nuk krahasohen me paratë e paguara nga Mançester Siti apo Mançester Junajtidi, Çelsi, Paris SG apo dikur Reali e Barcelona. Për momentin, Liverpuli ka ndryshuar strategji dhe ndoshta nuk po bën “namin” në treg, por po rinovon me lojtarët kryesorë.  Fabinjo dhe Trent Aleksandër-Arnold e bënë pak ditë

Vazhdoni leximin →