Ksavi: Barça favorite për La Ligën, por jo për Championsin!

Një ditë me gjasë do të kthehet në shtëpi, atëherë si trajner, diçka që Ksavi Hernandez (apo Çavi, siç i thonë katalanasit) nuk e fsheh. Gjithsesi, për intervistuesin e legjendës, gazetarin e kanalit “Post Junajtid” (Post United) në Jutjub (Youtube) më shumë rëndësi kanë temat e tanishme, pra se çfarë do të bëjë Barcelona në

Vazhdoni leximin →

Ronaldo mburret: Jam kampion në Itali, Spanjë dhe Angli!

Kristiano Ronaldo nuk e arriti objektivin, për të cilin ai edhe u soll te Juventsiqë të fitonte Ligën e Kampioneve, por, sidoqoftë, asi portugez fitoi titullin e kampionit tëSkudetës italiane. Ronaldomburret se ai është i vetmi lojtar që ka arritur të dalë kampion në Premier Ligën angleze, SerinëA italiane dhe La Ligën spanjolle. “Unë jam

Vazhdoni leximin →