Franca feston “Championsin përrallor” me Paris SG dhe Lionin!

Mediat franceze patën fjalë lavdie, dashurie dhe shpotitëse, pasi dy skuadrat e tyre arritën synimin më të madh të deritanishëm. Lioni ndoqi Paris SG, duke u kualifikuar për në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, dhe “boja” nuk u kursye në “letër”. E përditshmja e shquar, “L’Ekip”: Përrallore! Lioni shkaktoi një sensacion të madh duke eleminuar

Vazhdoni leximin →