Mesi çmendet pas topit, por më shumë..pas parave!

    Lionel Messi është në një dilemë të madhe në lidhje me firmosjen e kontratës më klubin katalanas dhe kjo ka detyruar presidentin e Barcelonës, Josep Maria Bartomeu të shqetësohet dhe të nisë menjëherë kontaktet me babain e argjentinasit. Sipas burimeve të tabloidit britanik “The Sun” së fundmi Josep Maria Bartomeu ka telefonuar babain

Vazhdoni leximin →