Pike’ zbulon detaje nga negociatat për Nejmar.

Xherard Pike ishte I ftuari I radhës në programin ‘El Larguero’ në radion Cadena SER. Qendërmbrojtësi I Barcelonës në intervistën e tij të gjatë foli për shumë tema mes të cilave ishte edhe ajo e tratativave të Barcelonës për rikthimin e Nejmar me Pikenë që zbuloi disa detaje në lidhje me këtë histori. ‘I bëmë

Vazhdoni leximin →

Edhe Mesi duket se po dorëzohet për ardhjen e Nejmarit

Gjatë verës u bë nxitësi kryesor i transferimit të madh, por dështoi. Doli “huq” Barcelona, por edhe Lionel Mesi me dëshirën për të marrë sërish Nejmarin, dhe braziliani mbeti në Paris, ndërsa argjentinasi duket se është dorëzuar përfundimisht. Kapiteni katalanas pohoi se do të jetë shumë e vështirë që Nejmar të vijë sërish në “Kamp

Vazhdoni leximin →

Dashuria e re e Nejmarit? Quhet Natalia Barulic

Quhet Natalia Barulic, është shumë e bukur dhe një yll në rrjetet sociale. Në profiling e saj në Instagram. Natalia Barulic ka arritur të sigurojë mbi 2 milionë ndjekës, por ajo e përkufizon veten këngëtare dhe modele. Së fundmi nga Brazili vijnë lajme nga kronikat rozë për një flirt të mundshëm me sulmuesin e Paris

Vazhdoni leximin →

Festa luksoze e Nejmar dhe Mbape në Paris të rrethuar nga modele

‘Paris ishte një festë-kështu e pagëzoi Ernest Heminguej kryeqytetin francez në një nga romanet e tij të famshme, duke përmbledhur me një frazë të vetme magjitë e natës në qytetin e dashurisë. Dhe këtë fundjavë, sic tregohet në rrjetet sociale, Parisi ishte skenari I një feste që bashkoi 2 botë krejtësisht të ndryshme, futbollin dhe

Vazhdoni leximin →