Ndalohet Trezëge; u kap i dehur në drejtimin e makinës

David Trezëge bëhet protagonist i një kronike jo pozitive. Ish futbollisti francez është gjobitur dhe denoncuar nga policia në Torino pasi u kap teksa drejtonte makinën nën efektin e alkoolit, norma e të cilit ishte më e lartë se niveli i lejuar. Por jo vetëm kaq, mësohet se Trezëgesë i është tërhequr edhe patenta. Mësohet

Vazhdoni leximin →

Robert Kraft hyn në telashe me ligjin; Pronari i Nju Ingland akuzohet për favorizim prostitucioni

Për Robert Kraft shfaqen problemet me ligjin në horizont. pronari i nju Ingland Patriots është ndaluar nga policia në Florida pasi ka favorizuar prostitucionin në një qendër Spa. Sipas policisë amerikane, biznesmeni 77 vjecar të cilin e ldih edhe një miqësi me presidentin e SHBA, Donald Trump, është zbyuluar se ka kërkuar raporte seksuale me

Vazhdoni leximin →

Ç’e ka gjetur  Maradonën, ka ofenduar Trampin dhe s’i japin vizë!

Diego Maradona e ka të ndaluar që të hyjë në SHBA, sepse legjenda e futbollit argjentinas ka ofenduar presidentin Donald Tramp. Në një intervistë në emisionin “Buenos Dias Amerika”, avokati i Diego Maradonës shpjegoi prapaskenën e të gjithë historisë. Futbollisti i famshëm argjentinas, i ftuar në një program të televizionit venezuelas “TeleSur”, i pyetur lidhur

Vazhdoni leximin →