Leclerc luan Playstation; e dashura pret…jashtë

Playstation në këtë periudhë karantinimi është bërë objekt urrejtjeje nga miliona të dashura të djemve në botë dhe tani edhe e dashura e Charles Leclerc e ka një motiv për këtë. Piloti nga Monaco, I impenjuar në një garë rally virtuale nuk dëgjoi zilen e telefonit që binte shpesh dhe e dashura e tij mbetiu

Vazhdoni leximin →

Lorenzo me pushime; me te dashuren e tij te re?

Horge Lorenzo duket se ka rigjetur buzeqeshjen dhe meriten per kete e ka nje bukuroshe me te cilen kaloi disa dite pushimesh se fundmi por qe nuk i dihet ende identiteti. Piloti i ardhshem i Hondes dhe vajza misterioze qe flitet se eshte e dashura e tij e re u pane bashke ne Ibiza teksa

Vazhdoni leximin →