De Vraj nuk e fsheh: Dua te luaj ndaj Interit

Stefan De Vraj ka shkaktuar nje perçarje te tifozet e Lazios per shkak te nenshkrimit te kontrates me Interin per sezonin e ardhshem. Klubi zikalter e depozitoi  kontraten me mbrojtesin holandez dhe kjo ndodhi  disa dite perpara sfides me Lazion qe eshte vendimtare per te percaktuar skuadren e 4 qe do te marre pjese ne Ligen

Vazhdoni leximin →

Doping ne Serine A, kerkohen shpjegime nga De Vraj

Hija e dopingut shfaqet ne Serine A. Pas rezultatit pozitiv ne testet antidoping te Zhoao Pedros, i erdhi radha Stefan De Vraj qe te marre letren e thirrjes nga Prokuroria Antidoping per te dhene shpjegimet e tij. Me rastin e futbollistit ta Lazios ne te vertete nuk behet fjale per rezultate pozitive ne testet antidoping,

Vazhdoni leximin →