De Vraj ne Milano; sjell me vete dhe bukuroshen Doina

Pas disa javesh, tifozet e Interit do te kene mundesi qe te admirojne ne fushen e lojes Stefan De Vraj i ardhur nga Lazio me parametra zero. Por mbrojtesi holandez nuk do te jete vetem. Ne fakt ne shkallet e stadiumit do te jete edhe e fejuara e tij, Doina Turkanu.

Modelja moldave te cilen De Vraj e njohu gjate aventures se tij ne Rome, do t’i mahnise te gjithe me fizikun e saj per t’u bere pjese e nje tjeter skuadre te Interit; ate te WAGs-ave(bashkeshortet e te dashurat) te lojtareve me kapitene Vanda Naren.

Sfidanti.al