Lepuri dhe breshka? Jo, tani gara është Pogba dhe breshka

“Unë nuk jam kaq i ngadaltë”, ishte komenti i videos më të fundit të hedhur në rrjetet sociale nga Pol Pogba. Mesfushori i Francës dhe Mançester Junajtid po bën pak pushim, në këtë sezon të ngarkuar, ndërsa gjeti një mënyrë origjinale për t’u argëtuar, një garë me … breshkën. Pogba imitoi mënyrën e gjuajtjes së

Vazhdoni leximin →