Haaland sqaron: Nuk shkova te Borussia Dortmund për paratë

Erling Haaland ka fituar shumë shpejt zemrat e tifozëve të Borussia Dortmund, skuadër ku ai shkoi gjatë merkatos së muajit janar. Talenti norvegjez është një makinë e vërtetë golash, ndërkohë që transfëerimi I tij te verdhezinjtë është përfolur shumë. Kjo për faktin se norvegjezi u duk  se ishte shumë pranë kalimit të Manchester United, kur

Vazhdoni leximin →

Volf tremb Botas: Duhet të zgjedhim mes tij dhe Okon

Kush do të jetë shoku i skuadrës së Ljuis Hamilton te Mercedes sezonin e ardhshëm? Toto Volf, krijonn një cështje tek skuderia gjermane pas përfundimit të Cmimit të Madh të Hungarisë në Botërorin e Formula 1. ‘Kemi një vendim të vështirë për të marrë pasi do të duhet të zgjedhim mes Esteban Okon dhe Valteri

Vazhdoni leximin →