Përmbysjet e Interit, magji apo minus i trajnerit Simone Inzagi?!

Le të lemë mënjanë dy fitoret e thella ndaj Xhenoas dhe Bolonjës. Zikaltërit kanë qenë sërish “të çmendur” këtë sezon, siç u ka ndodhur shpesh gjatë historisë, ndërsa në Itali po bëhet pyetja nëse përmbysjet në fitore tregojnë aftësinë e gabimet e trajnerit Simone Inzagi. Sukseset në Veronë, Firence dhe në Sasuolo ishin duke kaluar

Vazhdoni leximin →