Real Madrid-PSG, Verrati vazhdon të jetë në dyshim

Marko Verrati mund të mungojë në ndeshjen e së martës në Ligën e Kampioneve mes Realit të madridit dhe Paris Sën Zhermenit. Italiani, që është aktualisht një prej futbollistëve më të rëndësishëm të klubit transalpin, vazhdon të ketë probleme muskulare që iu shfaqën gjatë pauzës së kampionatit për ndeshjet e kombëtareve Verrati nuk ishte në

Vazhdoni leximin →

Marko Verrati siguron: Do të qëndroj te Paris Sën Zhermen

Marko Verrati nuk ka ndërmend të braktisë Paris Sën Zhermenin. Mesfushori italian që verën e kaluar i hapi  luftë klubit parizien për të kaluar te skuadra e Barcelonës, ka ndryshuar tërësisht qëndrimin e tij duke konfirmuar vazhdimin ebashkëpunimit me kampionët e Francës edhe sezonin e ardhshëm ‘Kam folur me drejtuesit e klubit duke shfaqur dëshirën

Vazhdoni leximin →