Liverpuli ka gati kontratat e reja për Van Dajkun, Salahun dhe Alisonin!

Janë ndër lojtarët kryesorë dhe nuk dëshirojnë që t’i humbasin. Drejtuesit e Liverpulit janë duke bërë gati marrëveshjet e reja me dysa yje të ekipit të parë, të cilët janë Virgil Van Dajk, Mohamed Salah dhe Alison Beker. Qendërmbrojtësi holandez, sulmuesi egjiptian dhe portieri brazilian kanë qenë ndër më të rëndësishmit sezonet e fundit, me

Vazhdoni leximin →