Konte i kërkon Totenhemit 3 lojtarë ofensivë tani në janar

Njëri prej tyre duhet të jetë në krah dhe i preferuari është Adama Traore i Uolvesit. Trajneri Antonio Konte ka biseduar me presidentin e Totenhemit, Levi, dhe me shefin sportiv, Paratiçi, duke vendosur pikat mbi “i” për transferimet e janarit. Sipas mediave angleze, italiani ka kërkuar edhe dy sulmues, njëri prej të cilëve duhet të

Vazhdoni leximin →