Championsi? Valverde shqetësohet ende për La Ligën!

Yjet pritet të jenë që të gjithë në fushë, sonte në orën 20:45. Barcelona pret Sociedadin në “Kamp Nou”, në ndeshjen e javës së 33-të të La Ligës, dhe trajneri Ernesto Valverde nuk dëshiron të ketë ndonjë të papritur të pakëndshme. Epërsia ndaj Atletikos është edhe e rëndësishme, por duhen edhe 6 javë deri në

Vazhdoni leximin →