E kush e harron Fany Negushan, ajo driblon edhe Balotelin

Ish-e fejuara e Mario Balotelli, Fanny Neguesha ka gjetur një dashuri të re. Ajo është parë në krahët e Lemina, ish-futbollist i Juventus. Të dy kanë postuar një foto në rrjetet sociale duke zyrtarizuar lidhjen e tyre. Mediat thonë se se kjo ishte një goditje e dytë për Balon në natën që u eliminua nga

Vazhdoni leximin →

Bobo Vieri të çmend, e dashura si gjuajtja e tij ..bombë!

Jazzma Kendrick po i çmend ndjekësit e saj në rrjetet sociale, për këtë nuk ka faj askush, as ajo vetë. Jazzma Kendrick, e dashura e ish lojtarit të Interit, tashmë në pension, Christian Vieri, po i çmend ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Ajo vazhdimisht poston foto seksi duke shfaqur linjat e saj të përsosura

Vazhdoni leximin →

A besoni se Laura do të fokusohet vetëm tek… puna

Laura Cremaschi, një nga tifozet më të zjarrta të Romës dhe protagoniste në programin e Mediaset “Avanti un altro” (Te vijë tjetri) të drejtuar nga Bonolis, është ndarë nga i dashuri. Mësohet se ata janë ndarë me dakordësinë e të dyve pas një lidhjeje që zgjati 5 vjet. Bukuroshja thotë se tani do të fokusohet

Vazhdoni leximin →

Quhet Klishina “frika” e fundit e të fejuarës së Ronaldos

Quhet Darya Klishina dhe është një atlete profesioniste që vrapon dhe ndjell  me bollëk, madje dhe vetë mbretin. Ajo ka pranuar të pozojë përkrah Cristiano Ronaldos për një firmë veshjesh sportive. Klishna nuk është thjesht një sportiste sepse në Rusi ajo konsiderhet si një nga atletet më seksi dhe ky fakt mund ta shqetësojë seriozisht të

Vazhdoni leximin →