E bujshme nga media turke: Fenerbahçe ka marrë Sarrin

‘Arrihet akordi mes Maurizio Sarrit dhe presidentit Ali Koc; italiani do të jetë trajneri i ri i Fenerbahcesë’. Bomba mediatike lëshohet nga Turqia, pikërisht nga e përditshmja ‘Ajansspor’ që tregon për takimin mes drejtuesve të Fenerbahçes dhe trajnerit toskan që është ende në kontratë me Juventusin Fenerbahce që në Super Ligën Turke është në vendin

Vazhdoni leximin →

Pjanic ‘helm’ kundër Sarrit: Nuk kishte besim te ne

Miralem Pjanic po përballet me disa vështirësi në aventurën e tij të re te Barcelona dhe të mërkurën do jetë përballë ish shokëve te tij të skuadrës te Juventus në Ligën e Kampioneve. Për mesfushorin boshnjak, ky ishte rasti më i mirë për të qartësuar disi gjërat për sezonin e kaluar me fanelën bardhezi. ‘ajo

Vazhdoni leximin →