Januzaj kalon ditët e errëta, Martinez gati ta kthejë në Kombëtare

Duket se po mbarojnë ditët e errëta për Adnan Januzajn, futbollistin kosovar që zgjodhi të luajë për përfaqësuesen e Belgjikës. Paraqitjet mbresëlënëse të tij me Sanderland kanë tërhequr vëmendjen e trajnerit Roberto Martinez, i cili e sheh atë si një futbollist shumë të rëndësishëm për të ardhmen. “Januzaj është shumë i talentuar dhe menjëherë sapo

Vazhdoni leximin →