Sanço, njeriu që detyroi edhe gjyqtarin që të … ndryshonte trajektoren!

Ishte një ndeshje e nivelit më të lartë, në Champions. Arbitri rumun Ovidiu Hategan po ndante drejtësinë në sfidën Dortmund-Barcelona, dhe ai vetë tregoi më pas se një lojtar e kishte detyruar të bënte diçka të pazakonshme. Xhejdën Sanço, talenti i paparashikueshëm i Borusias, shpërtheu me aksionin e tij sulmues dhe Hategan mendoi rrufeshëm të

Vazhdoni leximin →