Ana-Kristina Shvarc tenton Ronaldon

Lindin edhe problemet e para midis Kristiano Ronaldos dhe të fejuarës së tij të re, Xheorxhina Rodrigez. Dhe si gjithmonë, shkaku i vetëm mbetet xhelozia. Modelja e mrekullueshme, Ana-Kristina Shvarc është fotografuar së bashku me futbollistin portugez të Realit dhe një gjë e tillë nuk mund të kalonte pa u vënë re. Sfidanti.al

Reali lirohet nga yjet e vet, Arsenali gati për Iskon

Mediat spanjolle kanë paralajmëruar, që presidenti Florentino Perez ka filluar të bëjë llogaritë për të ardhmen. Presidenti i “Los Blancos” ka vendosur për lejuar largimin e Hames Rodrigez dhe Iskos. Futbollisti Kolumbian që u transferua me aq bujë pas përfundimit të Botërorit të fundit, nuk do të jetë më pjesë e Realit, për shkak se

Vazhdoni leximin →