Ana-Kristina Shvarc tenton Ronaldon

Lindin edhe problemet e para midis Kristiano Ronaldos dhe të fejuarës së tij të re, Xheorxhina Rodrigez. Dhe si gjithmonë, shkaku i vetëm mbetet xhelozia. Modelja e mrekullueshme, Ana-Kristina Shvarc është fotografuar së bashku me futbollistin portugez të Realit dhe një gjë e tillë nuk mund të kalonte pa u vënë re.

Sfidanti.al