Murinjo ka disa fjalë për De Gean dhe Rashfordin

Me Frank De Burin mbaroi punë lehtë, duke e quajtur “trajnerin më të keq në historinë e Premier Ligës”. Holandezi kritikoi portugezin që e lë shpesh jashtë ekipi Markus Rashfordin, autorin e dy golave ndaj Liverpulit, dhe Zhoze Murinjos kjo nuk i pëlqeu. Gjithsesi, ai pati disa fjalë edhe për Realin e Madridit dhe David

Vazhdoni leximin →