Shakira tregon sesa keq shkonin Guardiola dhe Pike!

Mbrojtësi katalanas ka pasur disa periudha të vështira tek Barcelona, por më e keqja paska qenë ajo kur luajti nën drejtimin e Pep Guardiolës. Këtë e thotë ish-gruaja e tij, Shakira, ndërsa këngëtarja kolumbiane sqaron se Gerard Pike dhe Guardiola kishin një raport që mund të përkufizohet shumë mirë me shprehjen “ose unë, ose ti

Vazhdoni leximin →

Moldavia vjen për pikë në Tiranë, premtim i Kleshenkos!

Ndryshe nga parashikimet, Moldavia nuk e sheh aspak veten inferiore në prag të sfidës kundër Shqipërisë më 17 qershor për eliminatoret e Eurto 2024. Prej pesë ditësh, skuadra moldave vijon përgatitjet për transfertën në “Air Albania” ku sipas trajnerit Sergei Kleshenko do të zbresë në fushë për të kërkuar fitoren. “Kemi një skuadër të re,

Vazhdoni leximin →