Barcelona në krizë, Pique përgjysmon pagën e tij

Pandemia coronavirus ka gjunjëzuar edhe futbollin evropian pa kursyer askënd, as Barcelonën e Josep Maria Bartomeut. Klubi katalanas po jeton një moment delikat, një krizë që shtyu disa prej futbollistëve të reduktojnë pagat e tyre dhe një prej tyre ishte edhe Gerard Pique. Qendërmbrojtësi katalanas, një prej futbollistëve më me peshë te Barcelona vendosi të

Vazhdoni leximin →