Venger, kujdesu edhe për veten, jo vetëm për Xhakën

Arsen Wenger është pezulluar me 4 ndeshje dhe 25 mijë funta gjobë nga Federata Angleze e Futbollit. Trajneri i Arsenalit, Arsen Wenger është denuar zyrtarisht për katër ndeshje për sjelljen e tij në fitoren prej 2:1 kundër Burnleyt. 67 vjeçar u akuzua për abuzim verbal dhe shtyrje të gjyqtarit të katërt të ndeshjes, Anthony Taylor,

Vazhdoni leximin →