Faleni edhe këtë herë Skënderbeun! Orakull Muça, mos na e trego filmin…

Nuk mbetet pa orakull Superliga! Një vit më pare, në lojë ishte kryetari “magjistar” Mziu, i cili u paraprinte ndeshjeve të Superligës, duke zbythur pokerin e pisët të atyre që kurdisin orën e antifutbollit në prapaskenë. Këtë sezon, orakulli nuk është Mziu, por Shkëlqim Muça, që po shkëlqen duke parazbuluar regjinë e filmit tragji-komik. Pas

Vazhdoni leximin →

Tirana, titulli dhe lista e dasmave

Do të mbahet mend gjatë ndeshja e Tiranës me Skënderbeun, sepse, tani e tutje, flitet se do të bëhet modë martesa në prag të ndeshjeve të mëdha. Sido që të shkojë puna, kjo e Gentian Muçës, ishte diçka special dhe, me të vërtetë, pati bekimin e Zotit. Llokume para ndeshjes, “llokume” gjatë ndeshjes dhe festa

Vazhdoni leximin →