Motra e Neymar nuk u ndahet futbollistëve

Motra e Nejmarit, Rafaela Santos, flitet se është në një lidhje me një futbollist. Në të kaluarën ajo ka pasur një lidhje edhe me futbollistin e njohur brazilian Gabigol. Rafaela Santos, motra e sulmuesit brazilian Nejmar, e cila ka 6 milionë ndjekës vetëm në Instagram, është rikthyer në qendër të thashethemeve. Kjo sa u përket

Vazhdoni leximin →

Messi krijon markë veshjesh; do ta administrojë e motra

Lionel Messi ka vendosur të ndërmarrë një tjetër aventurë në biznes dhe këtë radhë imazhi i tij do të lidhet me botën e modës. Futbollisti argjentinas vendosi që t’i delegojë motrës së tij, Maria Sol përgjegjësinë për krijimin e një koleksioni ekskluziv veshjesh. Bëhet fjalë për veshje të një cilësie të lartë dhe për këtë

Vazhdoni leximin →