Motra e Kristiano Ronaldos sulmon indirekt Modriçin

Duke parë sesi po reagojnë njerëzit e afërt të Kristiano Ronaldos, duket se ai nuk e priste që të mos shpallej lojtari më i mirë i Evropës për sezonin e kaluar konkurrues nga ana e UEFA-s dhe që këtë çmim të fitonte futbollisti kroat, Luka Modriç. “Secili nxjerr konkluzionin evet”, shkroi në profilin e saj

Vazhdoni leximin →

Nejmari qan pas golit, por e motra dëmton shpatullën

Ishte vetë Rafaela që e tregoi. Motra e Nejmarit nuk ishte aspak në gjendje të mirë fizike pasi vëllai i tij shënoi ndaj Kosta Rikës, pasi pësoi një dëmtim të papritur. Ajo kërceu përpjetë pas rrjetës së sulmuesit të Brazilit, por u përplas me një mik dhe dëmtoi shpatullën. Më pas, Rafaela Santos shkoi tek

Vazhdoni leximin →

Nejmar dhe e motra, çfarë dysheje turiste në Londër!

Janë miliona tifozët që shkelin çdo vit në Londër. Ish-kryeqyteti i botës, edhe sot ndër kryesorët, ka tërhequr edhe një brazilian super të famshëm si Nejmarin. Sulmuesi i Barcelonës shfrytëzoi pushimin që pati nga pezullimi në Spanjë dhe mori avionin për një rrugë jo shumë të gjatë, nga Katalonja deri në qendrën e Mbretërisë së

Vazhdoni leximin →