Zbulim shokues: Barcelona shiti Ronaldinjon e Dekon se do “prishnin” Mesin !

Aleksandër Hleb, ish-futbollist i Barcelonës, bëri një deklaratë që befasoi opinionin publik sportiv sa i përket kohës, kur në klubin katalonjas luanin Ronaldinjo dhe Deko. Sipas futbollistit bjellorus të mësipërm, Ronaldinjo dhe Deko u shitën atëkohë që të mos ndikonin keq te Lionel Mesi që kishte ardhur te Barcelona. Dyshja e lartpërmendur u largua nga

Vazhdoni leximin →