Ibra te Milani? Valencia ekip i vogël për 35 vjeçarin

Cila do të jetë skuadra e re e Zlatan Ibrahimoviç? Eshtë pyetja, që për momentin është e vështirë t’i japësh një përgjigje. Shtatlarti suedez po rikuperohet nga dëmtimi i rëndë që pësoi në prill të këtij viti dhe mund t’u rikthehet fushave të blerta më shpejt sesa mendohej. Ndërkohë, Mançesteri i Murinjos nuk ka ndërmend

Vazhdoni leximin →