Milinkovic, agjenti largon PSG: Qendron te Lazio

‘Milinkovic qendron ne Rome, do te vazhdoje te luaje me Lazion-keshtu eshte shprehur agjenti i vete futbollistit, Mateja Kezhman duke mohuar ne menyre kategorike zerat e shfaqur se fundmi qe flasin per nje ofensive te Paris Sen Zhermenit per te blere mesfushorin serb. ‘Gjate veres kane dale lajme qe nuk ishin aspak te verteta-vijoi deklaraten

Vazhdoni leximin →

Qielli galaktik po rrallohet, Cilët janë yjet që po vijnë ?

E ardhmja e Luka Modriçit është një nga temat më “të nxehta” të kësaj vere, ndërkohë që gjithçka pritet që të sqarohet mbas takimit mes vetë lojtarit kroat dhe presidentit të Realit, Florentino Perez. Sidoqoftë, sikurse shkruan gazeta “Marka”, “mbretërorët” madridas janë vënë në kërkim të lojtarëve eventualë që do të mund të zëvendësojnë nënkampionin

Vazhdoni leximin →

Murinjo ndjek yjet e Serisë A, spiun të “paguar” tek Sampdoria

Zhoze Murinjo është vënë në kërkim të ndonjë mesfushori të ri që do të duhet të kombinojë me mesfushorin aktual të Mançester Junajtidit, Pol Pogba. Gazeta “Korriere delo Sport” shkruan se “Speciali” dërgoi skautët e vet që të ndjekin Sergej Milinkoviç-Saviçin në ndeshjen mes Sampdorias dhe Lacios. Kjo gazetë shkruan, gjithashtu, se në ndeshjen e

Vazhdoni leximin →