Marko Rojsh, talenti që driblon edhe..theshethemet

Marco Reus do të mbetet në Borussia Dortmund të paktën edhe sezonin e ardhshëm, kjo vlen shumë. Drejtori sportiv i Borussia Dortmund, Michael Zorc ka zbuluar se Marco Reus nuk do të largohet nga klubi gjatë verës. Ai ka hedhur poshtë raportimet e mediave se Reus do të transferohet gjatë verës te Arsenali për 70

Vazhdoni leximin →

Mëkati i bukur i Berishës për të zaptuar portën e Atalantes

Në një intervistë për mediat lokale në Bergamo, babai-menaxher i talentit italian të portës Marko Sportielo, Antonio, ka treguar për përplasjet e djalit të tij me drejtuesit e klubit të Atalantës, çka para disa ditësh sollën dhe transferimin e tij në formë huazimi te Fiorentina. “Unë i jam mirënjohës Atalantës për çfarë ka bërë për

Vazhdoni leximin →

A mund të fitohet Championsi ..nga Kulla Ejfel

“Ajo që më ka bezdisur më shumë janë reagimet e komentatorëve të televizioneve dhe radiove në Francë, jo reagimi i klubit, jo reagimi i trajnerit. Marko meriton më shumë respekt.” Kjo ka qenë deklarata e agjentit të Verratit, Donato Di Kampli, i cili është pyetur rreth grindjes së mesfushorit me trajnerin Emeri. “A mund të

Vazhdoni leximin →