Zemërimi i tifozëve të Liverpulit, dy arbitra nga Mançesteri për ndeshjen ndaj Sitit!!!

Ata që mbajnë bilbilin në qafë, dhe ata që drejtojnë VAR-in janë së pari profesionistë, por gjithsesi njeriu nuk mund të shkëputet plotësisht nga prejardhja apo nga “llagapi”. Për tifozët e Liverpulit ka lënë një shije shumë të keqe fakti se drejtuesit e Premier Ligës kanë caktuar për ndeshjen ndaj Mançester Sitit, dy arbitra që

Vazhdoni leximin →